לשיחת ייעוץ חינם חייג עכשיו 03-9194422
 
 
בניית אתרים בניית אתרים
השירותים שלנו SEO קידום אתרים
תחזוקת פורטלים תחזוקת פורטלים
עיצוב אתרים עיצוב אתרים
פיתוח אפליקציות פיתוח אפליקציות
סטרימינג סטרימינג
ייעוץ והכוונה יעוץ והכוונה
שירותי אירוח שירותי אירוח
הוסף למועדפים
שיתוף תכנים
הרשמה לניוזלטר
הפניה לחבר
שירות לקוחות
SEO קידום אתרים

קידום אתרים SEO

 

חברת וובאקספי, חברה לבניית אתרים וקידום במנועי חיפוש, בונה אתרים תוך מתן חשיבות לצרכים של בעל האתר בקידום האתר במנוע החיפוש וקידום האתר בגוגל.

יכולתו של אתר למשוך אליו גולשים הוא הבדל בין אתר מצליח לבין אתר כושל , בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית במודעות לקידום אתרים במנועי החיפוש.

הסיבה לכך טמונה בהתפתחותם של מנועי החיפוש השונים בעולם ובראש ובראשונה התפתחותו המטאורית של גוגל . גוגל, בשנים האחרונות, שינה את הרגלי הגלישה של המשתמשים, מה שהגביר את חשיבותם של קידום אתרים במנועי חיפוש ו - שיווק באינטרנט, גישה נוחה ומהירה לאתרים המכילים תכנים מקצועיים בכל תחום. הצורך בהופעה במיקום טוב / גבוה במנועי החיפוש ברור והכרחי מתמיד. 

מה זה קידום אתרים?

SEO- Search Engine Optimization הוא קידום אתרים.

פעולת קידום אתרים מתחלקת לשני סוגים:
 קידום אורגני– הקידום האורגני הוא קידום האתר בתוצאות מנועי החיפוש. הוא קידום שמתבצע על ידי חברות לקידום אתרים באמצעות פעולות יזומות. הפעולות מתבצעות באתר ומטרתן לקדם את האתר במנועי החיפוש, לקבל דירוג גבוהה יותר במנועי החיפוש ולאפשר לו חשיפה ופרסום רב יותר ומהיר יותר ללקוחות.

קידום ממומן – הקידום הממומן נקרא בגוגל Google Adwords. בקידום זה מציב הלקוח תקציב פרסומי לקידום מילות מפתח שרלוונטיות לעולם התוכן של האתר שלו. התשלום נעשה עבור הקלקות. עלות ההקלקות נובעת ממידת התחרות על תחום התוכן או מילות המפתח הרלוונטיות.
קידום ממומן ניתן לבצע באופן עצמאי או להעזר באנשי מקצוע שיכוונו אותך בתהליך, יעקבו אחר היעילות של הקמפיין שבחרת ובהתאם לכך ייעצו לך על שינוי תקציב או מילות מפתח. הקידום הממומן מציג את האתר שלך באזורי המודעות הממומנות.

מנוע החיפוש של גוגל מנוע החיפוש הגדול ביותר בארץ ובעולם, הוא המנוע הפופלרי מכולם. גוגל דואגת לאפשר לגולשים לקבל תוצאות חיפוש רלוונטיות לחיפוש שביצעו.

פעולות הקידום שמבצעים מקדמי האתרים מדגישות באמצעות טכניקות שונות את רלוונטיות האתר הספיציפי לחיפוש שביצע הגולש לעולם תוכן/ביטויים או מילים מסוימות. הקידום חושף את האתר שלך לכמות גדולה יותר של גולשים איכותיים ומביא תנועת גולשים רבה יותר לאתר שלך.
הוא מאפשר לך לחשוף את המוצר שלך לכמות גדולה יותר של לקוחות.

תהליך קידום האתר?

בתחילת תהליך הקידום נלקחים דוחות רלוונטים לסריקת האתר על ידי גוגל. בעקבות הדוחות ואופן הסריקה של גוגל את האתר מחליטים על פעולות קידום רלוונטיות.

פעולות הקידום הן פעולות שמטרתן להדגיש מילים רלוונטיות באתר באזורים שונים ובאופנים שונים באתר. הפעולות עצמן מבוצעות או על ידי החברה לקידום או על ידי הלקוח בעקבות המלצות שקיבל לפעולה.
בכל שלב עוקבים אחרי תהליך הקידום ובודקים התקדמות והאם יש צורך בפעולות חדשות, שינוי המילים הרלוונטיות או הוספת תכנים שיוסיפו לפעולות הקידום. 

ברצונך להמליץ לחבריך על אתר הבית שלנו והשירותים שאנחנו מספקים
השלם את הפרטים וקישור לאתר ישלח לחברך

 

*שדה חובה
הצטרף לרשימת הדיוור שלנו ציין את כתובת המייל שלך

 

*שדה חובה

צור-קשר
*שדה חובה
 

  בניית אתרים בניית אתרים     |     קידום אתרים    |    Tel:03-9194422    |     Fax:03-9194466    |     E-Mail:info@webxp.co.il