לשיחת ייעוץ חינם חייג עכשיו 03-9194422
 
 
בניית אתרים בניית אתרים
השירותים שלנו SEO קידום אתרים
תחזוקת פורטלים תחזוקת פורטלים
עיצוב אתרים עיצוב אתרים
פיתוח אפליקציות פיתוח אפליקציות
סטרימינג סטרימינג
ייעוץ והכוונה יעוץ והכוונה
שירותי אירוח שירותי אירוח
הוסף למועדפים
שיתוף תכנים
הרשמה לניוזלטר
הפניה לחבר
שירות לקוחות
כתבות
מאמרים 

בניית אתר - מאיפה מתחילים ?

בניית אתר - מאיפה מתחילים ?
החלטתם שאתם רוצים אתר משלכם, מזל טוב, הגעתם להחלטה הנכונה. אין כמו בנייה של אתר אישי שילווה אתכם לאורך שנים ויציג אתכם או את העסק שלכם לקהל הרחב. עד כמה שבניית אתר היא מלאכה קלה, וכיום כמעט לכולם יש אחד שכזה, עדיין יש הרבה נושאים שונים שצריך ללמוד לפני בניית האתר וחלקם יכולים להיות מבלבלים.

הדבר החשוב ביותר לפני בניית האתר, כדי לקבל אתר טוב, הוא לתכנן טוב את כל האספקטים השונים הקשורים לאתר. עוד לפני התחלת הבנייה יש מקום לחשוב על התוכן אותו רוצים להציג ולכתוב את הדפים הראשונים של האתר. מומלץ לצייר את דף הבית ולערוך סרגל ניווט המסביר בדיוק אילו דפים יהיו באתר ואיך מגיעים אליהם.

בחירת שם לאתר
בחירת שם הדומיין לאתר היא אחת מההחלטות החשובות ביותר שתוכלו לעשות. מומלץ לבחור בשם שיש לו קשר למהות של האתר או לנושא בו האתר עוסק. בחירה נכונה של שם האתר עוזרת לקידום האתר במילות החיפוש הרלוונטיות לנושא בהמשך הדרך ולכן אין להקל ראש בחשיבות הנושא.

בנוסף לבחירת שם הדומיין צריך גם למצוא שירותי אירוח אתרים המתאימים לכם. ישנם כיום הרבה מאוד חברות המציעות שירותי אירוח אתרים ויש מקום לבדוק אילו מביניהן מתאימים לכם יותר. ישנן חברות המאפשרות בנייה של אתרים על תבניות מוכנות מראש יחד עם שירותי האירוח ודבר זה יכול להתאים לאלו שאין להם ידע טכני רב או יכולת לעצב דפי אינטרנט. לחילופין, ישנם חברות לאירוח אתרים המאפשרות חופשיות גדולה בבניית האתרים ודבר זה יכול להתאים לאנשים בעלי ידע טכני מתקדם יותר.

עיצוב האתר
עוד לפני בניית האתר או בחירת התבנית בה תשתמשו לבניית האתר יש מקום לעשות סקר שוק מקיף בין האתרים שאתם אוהבים יותר כדי למצוא אם יש להם מכנה משותף שאותתו אתם רוצים לאמץ. יש כיום הרבה מאוד תבניות לניהול אתרים שאפשר לבחור מהן והיתרו הגדול שלהן הוא שהן מאפשרות גם בנייה קלה של האתר וגם ניהול קל ונוח בהמשך הדרך.  בחירה נבונה של תבנית היא כבר יותר מחצי הדרך לבניית האתר.

 

ברצונך להמליץ לחבריך על אתר הבית שלנו והשירותים שאנחנו מספקים
השלם את הפרטים וקישור לאתר ישלח לחברך

 

*שדה חובה
הצטרף לרשימת הדיוור שלנו ציין את כתובת המייל שלך

 

*שדה חובה

צור-קשר
*שדה חובה
 

  בניית אתרים בניית אתרים     |     קידום אתרים    |    Tel:03-9194422    |     Fax:03-9194466    |     E-Mail:info@webxp.co.il