הכל על פיתוח אפליקציות לשוק הגלובלי

פיתוח אפליקציות הוא משימה למקצוענים. כאשר מפתחים אפליקציות צריכים לקחת בחשבון מספר פרמטרים כדי לקבל את התוצאות האופטימליות ביותר. המאמר יעסוק בכל מה שצריך לדעת על פיתוח אפליקציות לשוק הגלובלי. 

מהי מטרת האפליקציה ולמי היא מיועדת? 

בדומה לבניית אתר ברשת, פיתוח אפליקציות טומן בחובו משימות רבות שצריכות להיות מושקעות ויעילות עבור קהל היעד. האפליקציה יכולה לכלול פרמטרים כמו: חנות אינטרנטית, טפסים מקוונים, איתור מידע, ממשקים שונים וכד'. עוד בשלב התכנון צריך להגדיר את קהל היעד. האם האפליקציה מיועדת לקהל צעיר כמו ילדים או נוער? האם היא מיועדת לפלח מסוים כמו אנשי עסקים או נשים? האם היא נותנת מענה לשוק המקומי או גם לשוק הגלובלי? וכן הלאה. פיתוח אפליקציה לקהלים שונים בעולם צריכה להכיל ממשק ותוכן מתורגמים השונים מאלו שיש באפליקציה מקומית. 

האם האפליקציה ידידותית למשתמש? 

אפליקציה צריכה להיות חווייתית וקלילה על מנת שהמשתמש ייהנה ממנה. גולש המתקשה לתפעל אפליקציה מתוחכמת מדי, יחווה חוויה לא נעימה. לפיכך, שילוב אלמנטים פשוטים וחזותיים לניווט מהיר יהפכו את האפליקציה למשהו שקל להתמודד איתו. בנוסף, האפליקציה צריכה להתייחס לטכנולוגיה חדשנית ומקורית שאין באפליקציה אחרת הקיימת בשוק. הכוונה לשילוב טכנולוגיה רלוונטית שתתרום לפיתוח ותמשוך משתמשים רבים. למשל, אפליקציה לשפות זרות יכולה לתרום לפלח רחב מהאוכלוסייה הגלובלית כאשר עושים שימוש בטכנולוגיה קולית בנוסף לטכנולוגיה הוויזואלית. 

מה מציעות חברות פיתוחי האפליקציות? 

על מנת שהאפליקציה תגיע לכמה שיותר קהלים בעולם יש צורך בתרגום איכותי של האפליקציה. לכן ישנן חברות מקצועיות המתמחות בכך והן מציעות תרגום אפליקציה מדויק ואיכותי. שירותי תרגום מקצועיים תומכים בשפות רבות ומסוגלים לתרגם לא רק מילים ומשפטים בצורה מדויקת, אלא גם מאמרים שלמים. התכנון הטכני דורש כתיבת קודים וביצועים שיוכלו לאתר באגים שונים כדי שהפיתוח יהיה מדויק ככל האפשר ולכן יש חשיבות בקבלת שירות מקצועי ואמין. בנוסף, תוכלו להתאים את האפליקציה לצרכים שלכם. לדוגמה: אפליקציה לאנדרואיד או לאייפוןההתאמה למכשירים השונים למעשה משווקת את האפליקציה לקהל הרחב. ולכן מומלץ לבחור בחברות המעניקות ליווי בכל התהליך השיווקי של האפליקציה עד להשקתה בחנויות האפליקציות השונות. 

כיצד לבחור חברה לפיתוח אפליקציות? 

כאשר בוחרים בחברה לפיתוח אפליקציות, צריך לקבל תחושת ביטחון ושותפות, מעבר למקצועיות וניסיון. יזם האפליקציה צריך לדעת שיש על מי לסמוך כיוון שהאפליקציה שפיתח היא העתיד וההצלחה שלו. בנוסף, ישנה חשיבות רבה גם ליצירתיות, לשקיפות, לידע ולמיומנות הטכנולוגית, לידע השיווקי ולמומחיות. לסיכום, חברה אמינה צריכה לשמור על התקציב שנקבע לצורך הפיתוח, לעצב ממשקים ולהתאים את הפיתוח לכמה שיותר קהלים בעולם באמצעות סיוע שיווקי בחנויות האפליקציות ובשירותי תרגום. אתרי האינטרנט מפרסמים חברות רבות המתמחות בפיתוח אפליקציות ועל כן יש לעשות סלקציה, לקבל המלצות ולבדוק מה השירותים שהן נותנות.

שתפו את המאמר

Facebook

תוכן עניינים

מאמרים אחרונים

הצטרפו להצלחה

צעד קטן שלכם צעד גדול להצלחה, מלאו פרטים ונתחיל

בלי טריקים
ובלי שטיקים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!