איך לנהל את כל מערך הדיגיטל שלך מהנייד

ידעתם שתעבורת האינטרנט העולמית דרך פלטפורמות מובייל כבר עולה על זו העוברת דרך מחשבים? ידעתם שבממוצע, 70% מהחיפושים במובייל גוררים אחריהם פעולה כלשהי, בתוך כשעה בלבד?

אלו רק דוגמאות קטנות למהפכת המובייל ועד כמה היא מהותית עבור אופן השימוש של כולנו באינטרנט והאופן בו משווקים דיגיטליים מעבירים משאבים, כסף ופעילות לשיווק מבוסס מובייל. הסמארטפונים שיש לנו בכיס כל כך חזקים ורבי יכולות היום, באמת ובתמים מדובר על מחשבים לכל דבר. לכן זה לגמרי הגיוני שתוכלו לנהל את כל מערך הדיגיטל שלכם ישירות מהנייד וגם לראות תוצאות מעולות. נסביר איך אפשר להתחיל לעשות זאת.

כל מה שמחשב יכול לעשות, אבל עם הנוחות והמיידיות של מובייל

אם לפני כמה שנים עוד דיברו על מהפכת המובייל והעוצמה הפוטנציאלית של המכשירים הקטנים הללו כמשהו עתידי שיתפתח בשלב כלשהו ויישנה את האופן בו אנו גולשים, מבצעים רכישות וגם משווקים במרחב הדיגיטלי, אז בפועל היום אנחנו לגמרי נמצאים במציאות הזו! עם טלפונים סלולריים חכמים עוצמתיים ובעלי יכולות טכנולוגיות מטריפות, כלי תוכנה ייעודיים לניהול פעילויות דיגיטליות בצורה אופטימלית וברור שאי אפשר לשכוח המוני משתמשים שכבר היום ממש מנהלים את החיים הדיגיטליים שלהם כמעט אך ורק בסביבות מובייל.

מבחינת כלים, טכנולוגיות ופלטפורמות לניהול מערך הדיגיטל העסקי או האישי שלכם, היום סמארטפון איכותי, חדיש וחזק יכול לעשות את כל מה שמחשב יכול לעשות עבורכם, אבל עם תוספת של נוחות, מיידיות וניידות של מכשיר מובייל קטן שתמיד נמצא עליכם – כולל עיבוד תמונה ווידאו ברמה מקצועית!

מעבדי הסמארטפונים המובילים והחדשניים ביותר היום חזקים יותר מאלו של חלק מהמחשבים, המצלמות מספקות ביצועים מהממים ומשוכללים, מהירויות הגלישה הסלולארית גבוהות מאוד, יש שלל אפליקציות לניהול שיווק ונוכחות דיגיטליים וגם פלטפורמות האינטרנט כבר לגמרי מותאמות לעבודה מלאה דרך מובייל.

מרכיבי מובייל המאפשרים ניהול מלא של מערך הדיגיטל מהסמארטפון

במציאות הדיגיטלית היום, לוויזואליות ולנראות שלכם כמותג או כעסק יש חשיבות אדירה, עם עלייתן המטאורית של פלטפורמות כמו אינסטגרם והצמיחה המטאורית בצריכת תכני וידאו ושאר אלמנטים ויזואליים במדיה חברתית, יוטיוב ושאר סביבות דיגיטליות. בהקשר זה, יושב לכם בכיס כלי וידאו וסטילס חזק ואיכותי ביותר. לסמארטפונים היום יש מצלמות פשוט מעולות, המספקות איכויות מקצועיות לכל דבר ועניין. צרפו לזה אפליקציות לעריכת וניהול תמונות וסרטונים, וקיבלתם כלי שיווק דיגיטלי מהותי ומצטיין. כך אתם יכולים לצלם

תמונות שיווקיות ותדמיתיות, לערוך אותן על המקום ומיד להעלות לפלטפורמות הדיגיטליות הרלוונטיות. אותו דבר לגבי תכני וידאו. זהו ניהול מערך דיגיטל בזמן אמת, ביעילות ומהירות ותוך התאמת מודל העבודה שלכם לאופן השימוש של הלקוחות והעוקבים שלכם.

לצד מערכי צילום מטורפים שיש היום בסמארטפונים, עומדים לרשותכם כלי מובייל ייעודיים לשיתוף ועבודה עם תכנים ויזואליים במדיות חברתיות ובמרחב הדיגיטלי – מבחינת שיתוף מהיר, יצירת סרטונים המותאמים למודל של פלטפורמות ספציפיות וכן הלאה עם שלל כלים יצירתיים וניהוליים. קחו לדוגמא את השילוב המעולה בין מערך צילום סופר מקצועי לבין מערך ניהול תוכן ויזואלי והפצה במדיומים שונים הקיים במכשירי סמסונג גלקסי S20 החדשים – זה מעלה את הצילום, העריכה והשיתוף דרך מובייל לרמות חדשות!

יש היום שלל כלי ניהול עסקיים המותאמים במיוחד למכשירי מובייל. זה כולל למשל אפליקציות של נותני שירותים כמו ניהול חנות דיגיטלית, סליקת אשראי, ניהול מערך שירות לקוחות, ניהול חשבונות, ניהול מלאי וכן הלאה וגם כלי מובייל המשפרים את יכולות העבודה וזרימת התוכן שלכם דרך מכשירים ניידים. כך, מבחינת כלי ניהול עסקיים לנייד, היום יש לכם כל מה שאתם צריכים, בגרסאות ידידותיות וייעודיות למובייל ואתם לגמרי יכולים להתנהל ולנהל בלי בכלל לפתוח מחשב.

לצד כל מה שהזכרנו, יצרניות סמארטפונים, מפתחי אפליקציות וחברות דיגיטל מציעות היום כלי ניהול ודיגיטציה מתקדמים וייעודיים כדי לעבוד ביעילות ובבטחה, ישירות מהנייד. זה כולל אפליקציות הגנת סייבר ואבטחת מידע, כניסה למחשב דסקטופ דרך הסמארטפון, סייענים קוליים דיגיטליים שהפכו למעולים ממש, אפליקציות ליצירת ועריכת תוכן דיגיטלי ועוד אינסוף דוגמאות.

השורה התחתונה היא שהיום זמינים עבורכם כל הכלים והטכנולוגיות שאתם זקוקים להם כדי לנהל את כל מערך הדיגיטל שלכם ישר מהנייד, ביעילות ובמהירות שמהפכת המובייל דורשת. ביחרו סמארטפון עוצמתי, חדיש ומתקדם ותוכלו לנצל את מלוא היכולות ולייצר תוצאות מהותיות לעסק שלכם.

שתפו את המאמר

Facebook

תוכן עניינים

מאמרים אחרונים

הצטרפו להצלחה

צעד קטן שלכם צעד גדול להצלחה, מלאו פרטים ונתחיל

בלי טריקים
ובלי שטיקים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!