עיצוב אתרים

Website Design

הנגשת אתרי אינטרנט – כל המידע

כמו בכל אתר, המנוע (המערכת עליו מושתת אתר האינטרנט) חשוב מאוד אך בסופו של דבר המפגש הראשון והברור ביותר של הלקוח מול העסק נמדד בעיצוב הגראפי של אתר האינטרנט ,הויזואליות שלו, והתחושה אותה יקבל הלקוח בעומדו בפעם הראשונה מול האתר. עיצוב גראפי מזמין ונעים, המעביר את המסר הרצוי ומשדר את התדמית העסקית הרצויה יכול להוות הבדל בין הפיכת הגולש ללקוח לבין איבודו. לכן, אנו ממליצים לכל לקוחותינו לעצב את עמוד הבית שלהם בהתאם לצרכים של העסק ובהתאם למסר אותו הם רוצים להעביר.

תהליך העיצוב הגראפי של אתר האינטרנט כולל את השלבים הבאים:

תדריך והגדרת מטרות: בשלב הראשון של העיצוב הגראפי, צוות WebXP יעמוד על אופי העסק, ויגדיר את הלקוח הפוטנציאלי של האתר ואת הדרך הטובה והנכונה ביותר לפנות אליו בצורה ויזואלית. זאת לאחר דיאלוג עם הלקוח בנושאים אלו וסיעור מוחין משותף. במסגרת זו הלקוח יתושאל ויחדיו נגדיר את התדרוך הגראפי שאותו יקבל המעצב שיוקצא לפרוייקט. בסוף תהליך זה, יוצא תידרוך למעצב אשר על פיו הוא ינסה להעביר את המסר הנדרש בצורה ויזואלית הטובה והנכונה ביותר.

עיצוב אתרים
עיצוב אתרים

תיאום ציפיות בהצגת המידע.

סקיצה ראשונה – עמוד הבית: בשלב זה צוות WebXP ינהל דיאלוג מול הלקוח אשר מטרתו הינה יצירה והסכמה על חזותו של עמוד הבית של האתר. הסקיצה של עמוד הבית הינה החשובה ביותר בתהליך בניית האתר מבין כלל הסקיצות. הסקיצה הינה פועל יוצא של התדריך אותו קיבל המעצב והלוגו אותו סיפק הלקוח (תהליך יצירת לוגו הינו תהליך שעומד בפני עצמו ואנו יוצאים מתוך נקודת הנחה שלעסק בשלב זה יש לוגו מוגדר אשר הוא מרוצה ממנו – במידה ולא, WebXP מספקת חבילות מיתוג הכוללות לוגו, כרטיסי ביקור ואמצעים שיווקיים נוספים). כמו כן, חזותו של עמוד הבית תהווה בסיס ויזואלי לשאר עמודי אתר האינטרנט ותטווה את הקו הגראפי והמסר אותו ישדר אתר האינטרנט. הלקוח יראה סקיצות ויחווה את דעתו עליהן, לאחר דיאלוג וסיעור מוחין נוסף, תשופץ הסקיצה ותשודרג לנקודה בה היא עונה על הדרישות.

סקיצה שניה – עמוד פנימי: בשלב זה צוות WebXP יציג ללקוח את הנגזרת של עמוד הבית – תבנית העמוד הפנימי, על פיה ייבנו עמודי התוכן השונים באתר האינטרנט. כמובן ששלב זה היינו יחסית פשוט ביחס לשלב הסקיצה הראשונה שכן העימוד הפנימי שומר על סינרגיה עיצובית עם עמוד הבית וממשיך את הקו הגראפי אותו הוא משדר. הלקוח יראה סקיצות ויחווה את דעתו עליהן, לאחר דיאלוג וסיעור מוחין נוסף, תשופץ הסקיצה ותשודרג לנקודה בה היא עונה על הדרישות.
לאחר אישור הלקוח לסקיצה הראשונה והשנייה, הלקוח מתבקש לספק את התוכן המילולי של אתר האינטרנט (ראשי פרקים של האתר האינטרנט, אודות החברה, פרטי ההתקשורת המוצגים באתר וכד’) ואת התמונות אשר ברצונו להציג באתר (מוצרים, תמונות של המשרדים וכד’).

עם קבלת אישור הלקוח למבנה הגראפי של אתר האינטרנט וקבלת כל התכנים לאתר האינטרנט יעבור האתר לשלב התיכנות.