פיתוח אפליקציות

חברת וובאקספי עוסקת בין היתר בפיתוח אפליקציות.

תחום פיתוח האפליקציות כולל בתוכו מערכות אינטרנטיות שונות, חנויות מקוונות, מערכות אינטרנט שמתממשקות מול נתונים משתנים או קבועים ברשת, אפליקציות טפסים כולל שליחה וקבלה, איתור נתונים ובניית מאגרי מידע ועוד. האפליקציה מהווה תוספת או הקמה של מערכת שמאפשרת אינטראקציה מול הגולש, מול אתרים אחרים, ממשקים אחרים או מול בעל האתר.

חברת וובאקספי מציעה ללקוחותיה פיתוח אפליקציות על כל התהליך הכרוך בכך- הגדרת הצרכים מול הלקוח, אפיון, פיתוח ושירות מלא ללקוח וכל זה בהתאם לסביבת העבודה וצרכי הלקוח- הארגון, החברה או העסק.

תהליך פיתוח האפליקציות בדרך כלל כולל את השלבים הבאים:

1. הגדרת צרכים ומטרות על ידי הלקוח

בשלב זה מציג הלקוח את דרישות ומטרתו הסופית בהקמת המערכת. מתואמות הציפיות של הלקוח למול החברה המפתחת. יש התייחסות לממשק המשתמש ותצוגה הויזאולית שלו. כמו כן נבדק קהל היעד התקציביים האפשריים לבניית המערכת. לאחר הגדרת הצרכים והמטרות נבנה האיפיון הראשוני והבסיסי.

2. הצעת מחיר

הצעת המחיר מתבססת על ההגדרות והציפיות של הלקוח ועל פי האפיון הראשוני והבסיסי שנבנה.

3. איפיון

לאחר ביצוע האיפיון הראשוני ועם אישור הלקוח נבנה איפיון מקיף יותר. איפיון המערכת הוא מעין הדמיית המערכת עד סופה. בתהליך זה מוגדרים מסכי התוכנה, הזרימה של האתר המטרות של המערכת ההתיחסות להתנהלות המשתמש למול התוכנה. בסופו של האיפיון מתגבש מסמך טקסטואלי או חזותי המהווה מעין תרשים זרימה של המערכת ואופן ההתנהלות שלה למול הגולשים. האיפיון הוא שלב חשוב לפני תחילת הפיתוח על מנת לזהות בעיות אפשריות בתהליך הזרימה מול הלקוח, בשלבי הקידוד, מורכבויות שונות של הקידוד ועוד. בשלב זה נלקחים בחשבון גם קהל היעד, התקציבים אילוצי מערכת ועוד.

4. איסוף חומרים

לאחר אישור האיפיון נאספים חומרים מהלקוח חומרים גרפיים תמונות, לוגו, סרטונים ועוד חומרים טקסטואלים ואחרים שנדרשים בממשקי המערכת. על בסיס החומרים הגרפיים והטקסטואלים מתקבל מושג לגבי העיצוב של המערכת. צבעי הלוגו, תכני החברה, הסגנון ועוד.

5. בניית סקיצה עיצובית

בשלב זה נבנית סקיצה עיצובית שמציגה את המסכים השונים ובמידה מסוימת גם את אופן הזרימה של המסכים למול עיצוב הממשק.

6. עיצוב (UI (User Interface

אופטימזציה של המערכת והממשקים שבהם נתקל הגולש הסופי לעבודה ידידותית וקלה למשתמש אשר אינו בקיא בעולם האינטרנט.

7. תכנות מערכת ופיתוח

לאחר אישור הסקיצה מוקמת המערכת על פי האיפיון העיצוב והתכנים. בשלב זה מעורבים אנשי פיתוח לטובת הקוד, ואנשי העיצוב לטובת הצד החזותי והעיצובי של המערכת.

8. עיצוב (UI (User Interface

לאחר הקמת המערכת נעשות בדיקות בשלב זה משולב הלקוח בתמונה ומציג הערות ותיקונים.

9. העלאת המערכת לאוויר

לאחר תיקונים אחרונים ואישור סופי של הלקוח עולה המערכת לאוויר.

איציק לוגסי

איציק בעל נסיון בתחום ה-seo מעל 10 שנים, לאורך השנים קידם והוביל מאות אתרים להצלחה.

בלי טריקים
ובלי שטיקים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!