קידום אתרי אינטרנט- רשימת אתרים לפרסום אתרכם

קידום אתרי אינטרנט – רשימת אתרים לפרסום אתרכם

מומלץ לכל בעל אתר או מנהל תכנים לעבור ולפזר את הקישורים לאתר האינטרנט ברחבי האינטרנט על מנת שמנועי חיפוש יימצאו אותו יותר ועל מנת למשוך תנועה לאתרכם בכלל. לכן ריכזנו למענכם רשימת אתרים בהם ניתן לפרסם את אתרכם (בתחתית המאמר).

למה טוב שיש קישורים לאתר שלנו? התשובה מאוד פשוטה: כי זה עוזר למנועי החיפוש להביא יותר גולשים לאתר. ו…. כי זו פרסומת.
ידוע שמנועי חיפוש עובדים בשני מישורים: תוכן וקישוריות. כמובן שהם (מנועי החיפוש) בודקים הרבה מאוד פרמטרים כאשר הם מאנדקסים את האתרים שלנו, אבל בתור בונה אתריי אינטרנט, חשוב שנדע כאשר אנחנו בונים אתר, שלא רק התוכן והמבנה של האתר חשב למנועי החיפוש אלה גם הקישורים אשר מובילים אל האתר שלנו. למעשה הקישורים שמובילים אל האתר שלנו הם אלמנט מאוד חשוב בקידום האתר שלנו. ההגיון שעומד מאחורי זה הוא הגיון אקדמאי. ככול שיותר אתרים ממליצים על האתר שלנו, כך האתר שלנו נחשב לחשוב יותר וראוי יותר. כמובן שגם ישנה חשיבות למי מקשר אלינו, כמו בחיים עצמם. אתר שעוסק בתחום שלנו וחשיבותו יידוע כגבוהה, ונותן לנו המלצה (קישור), מטבע הדברים ייחשב יותר מאשר אתר אנונימי. בכל מקרה, חשוב שלאתר שלנו יהיו קישורים מכל מני מקומות.

על מנת להקל עליכם בתהליך קידום אתרכם, ריכזנו רשימה של מקומות בהם ניתן לפרסם קישורים בחינם לאתרי האינטרנט שלכם וכמה מילים בנושא החברה שלכם או האתר אותו אתרם רוצים לפרסם.

שתי עצות לפני שמתחילים:

1) בכל אתר כמעט מבקשים מכם למלא פרטים אישיים על מנת לפרסם את הקישור. מומלץ להכין מראש, במסמך word  או מסמך טקסט, את הפרטים האישיים שלכם וכך בנוחות להעתיק בעזרת copy  ואחר כך paste בכל מקום ומקום , כמו כן מומלץ להכין מילות תאור אודות החברה והמוצרים אותה היא מספקת על מנת שילוו את הקישורים שאותם תפרסמו.

2) רצוי בכל אתר שבו אתם משאירים כמה מילים אודות החברה לשנות מעט את הטקסט על מנת שלא יווצר "טקסט כפול" (duplicate text – מצב בו שני אתרים מציגים את אותו הקטסט מעלה חדש ל"גניבת תכנים" ואחד מהאתרים מקבל "עונש" מבחינת המנוע חיפוש)
אנחנו נשמח מאוד לשמוע ממכם אם מצאתם אתרים נוספים ולפרסם אותם כמובן או אם גיליתם שינויים ו\או קישורים שבורים ברשימה דרך טופס היצירת קשר או במייל info@www.webxp.co.il

והנה יוצאים לדרך, הרשימה של האתרים:

הוספת דף אינטרנט למנוע החיפוש Google:

https://www.google.com/webmasters/tools/submit-url?continue=/addurl

מומלץ שלא להשתמש בקישור זה יותר מפעם אחת ולתת למנוע החיפוש של גוגל למצוא את אתר האינרטרנט שלכם בעצמו. שימו לב שניתן לבצע הגשה של sitemap דרך  מערכת ניהול התכנים אותה אנו מספקים וכך לעדכן את גוגל על כל דפי האתר שלכם במרוכז.

 

הוספת דף אינטרנט לאינדקס האתרים של nana:

http://index.nana.co.il/addsite/AddSite.asp?p=48

 

albiz מדריך עסקים:  http://allbiz.co.il/advertiserform.asp

 

הוספת דף אינטרנט לאינדקס האתרים של תפוז: http://www.tapuz.co.il/index/addsite.asp

 

מוקימון אתר ניצנים:  http://www.2all.co.il/web/Sites/moky/

 

אינדקס אתרים המאפשר פירסום כרטיס ביקור וירטואלי: http://www.bizcard.co.il/BizCardOpen.asp

 

זולו: http://www.zooloo.co.il/feedback/regAddNewSite.asp

 

UziT השימושון: https://www.uzit.co.il/addtouzit.html

שתפו את המאמר

Facebook
Twitter
LinkedIn

תוכן עניינים

מאמרים אחרונים

עדיין יש שאלות?

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

בלי טריקים
ובלי שטיקים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!